Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Nowy numer Computerworld
18 grudnia 2017
 
Numer: 01/2018

Co w numerze?

W numerze m.in:

Jak zmienia się infrastruktura centrów danych

Postęp technologiczny w rozwoju serwerów, pamięci i sieci zmienia nie tylko infrastrukturę centrów danych, ale również koncepcje jego architektury. Prezentujemy najważniejsze obecnie trendy w rozwoju technologii i koncepcji architektury ośrodków przetwarzania danych.

Cyfryzacja firmy zaczyna się od zarządzania procesami

Procesy w firmach w dobie cyfrowej transformacji przebiegają poprzez wiele działów i systemów, co wymaga nowego podejścia do zarządzania nimi. Z pomocą przychodzą systemy Business Process Management.

Informatyka w leasingu

Udział leasingu IT w leasingu ogółem w Polsce pozostaje w tyle za średnią europejską. Ale największe organizacje zdążyły już odrobić pracę domową i coraz częściej decydują się korzystać, niż posiadać.

Obieg dokumentów zgodny z RODO

Już 25 maja 2018 roku będzie obowiązywać Rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Od tego czasu trzeba będzie stosować nowe zasady i polityki związane z bezpieczeństwem i przetwarzaniem danych. O co należy zadbać, aby uniknąć problemów prawnych?

Aktualizacja Windows z nowymi funkcjami dla biznesu

Windows 10 Fall Creators Update nie wprowadza zasadniczych zmian w wyglądzie i działaniu systemu Windows, ale zawiera wiele nowych, użytecznych funkcji przeznaczonych dla biznesowych użytkowników tego systemu.

Jak wybrać system do zarządzania mobilnością

Zmienia się zarządzanie urządzeniami mobilnymi, co powoduje zmianę wymagań dotyczących systemów Enterprise Mobility Management. Jakie funkcje są obecnie pożądane, a jakie przydadzą się w przyszłości? Jak zapewnić użytkownikom komfort pracy?

Zobacz cały najnowszy numer Computerworld

Dostęp do rzetelnych i pewnych informacji dla profesjonalistów
Odbierz ePrenumeratę
praca w IT  |   TOP200  |   prenumerata  |   zarządzaj subskrypcją  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2017, IDG Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18
tel. +48 (22) 3217800, fax +48 (22) 3217888