Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Nowy numer Computerworld
15 grudnia 2021
 
Numer: 11-12/2021

Co w numerze?

Handel elektroniczny w czasach pandemii

Podczas XV konferencji "E-commerce Standard" podsumowano zmiany w branży, nakreślono nowe trendy, a praktycy podzielili się doświadczeniami. Dla firm nowa rzeczywistość to konieczność większej elastyczności i skupienia się na budowaniu doświadczeń klienta.

Sztuczna inteligencja na etacie

Sztuczna inteligencja jest jedną z najszybciej rozwijających się i obiecujących technologii. Wykorzystanie AI dla wielu organizacji to sposób na zbudowanie przewagi konkurencyjnej, warto jednak pamiętać o wyzwaniach, które się z tym wiążą.

Współpraca w firmie w wydaniu hybrydowym

Coraz więcej organizacji działa w trybie hybrydowym. Tego rodzaju praca rodzi jednak wyzwania zarówno dla menedżerów, pracowników, jak i osób odpowiedzialnych za dostarczenie narzędzi IT w organizacji. Jakie są najlepsze praktyki w tym obszarze?

Popularne porady IT, które każdy CIO powinien zignorować

Niektórych opinii nie warto słuchać. Niestety, wielu liderów IT płaci wysoką cenę za stosowanie zaleceń, które okazują się błędne, a często wręcz szkodliwe

Jak deepfake zwiększa zagrożenia związane z socjotechniką i uwierzytelnianiem?

Cyberprzestępcy inwestują w technologię deepfake, żeby zwiększyć skuteczność kampanii socjotechnicznych oraz mających na celu ominięcie uwierzytelniania. Oto strategie obrony przed cyberzagrożeniami tego typu.

Dark Web – co słychać w tej sieci

Do czego jest wykorzystywany Dark Web i jakie są wnioski z aktualnych analiz szkodliwej zawartości tej sieci prowadzonych przez specjalistów bezpieczeństwa z różnych firm? Mimo często pojawiających się złych skojarzeń, sieć ta nie została stworzona przez cyberprzestępców

Zobacz cały najnowszy numer Computerworld

Bezpłatna roczna prenumerata Computerworld
praca w IT  |   TOP200  |   prenumerata  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2021, IDG Poland S.A.
00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/44
tel. +48 (22) 3217800