Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W BRANŻY IT
18 maja 2018 r.

Już 22 maja 2018 w Warszawie
konferencja Computerworld
BEST IN CLOUD

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane adaptacją rozwiązań cloud computing do bezpłatnego udziału w konferencji. Na program złożą się doświadczenia i rekomendacje z dużych projektów transformacji do rozwiązań cloud oraz ogłoszenie wyników konkursu Best in Cloud na najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 12 miesiącach, a także najlepsze produkty chmurowe. W programie konferencji znajdą się doświadczenia takich firm jak: Agora, CircleK, Empik Foto, Google for Work, Hochtief, Innogy, Maruta Kancelaria Radców Prawnych, WearCo, NeoNet oraz Oracle.
 

W programie m.in.:

 • Transformacja Circle K do chmury.
  W ciągu ostatnich kilku lat Circle K zmienia infrastrukturę globalnie - ze standardowego modelu „data center” przechodząc na rozwiązania chmurowe.  Ostatni projekt Circle K obejmował przeniesienie Enterprise Resource Planning, Business Intelligence, Oracle Soa, Integration oraz Identity Management z Data Center do Oracle Public Cloud. To największy projekt Oracle Public Cloud w Europie. Tematem prezentacji będą wyzwania dla organizacji, związane z przenoszeniem infrastruktury do modelu chmurowego oraz doświadczenia i spostrzeżenia Circle K, związane z implementowaniem rozwiązań chmurowych. 
  Michał Mordziński, Kierownik zespołu Cloud Excellence, Circle K Business Center Poland
  Wioletta Wyszyńska-Mukhija, Dyrektor Infrastruktury, Circle K
 • Cloud - nowa era usług IT.
  Dostępność IaaS, SaaS, PaaS powoduje całkowitą zmianę w podejściu do planowania, uruchamiania czy upgradu środowisk IT. Zmienia się również architektura, która wychodzi z „zamkniętych” rozwiązań na rzecz „otwartych”, łatwo skalowalnych, dostępnych „od ręki”.
  To wszystko daje nowy wymiar produktów dostarczanych przez IT. Jest to szansa, z której korzystając w umiejętny sposób, można przenieść biznes w zupełnie nowe obszary działalności.

  Krzysztof Wykręt, CIO, Hochtief Polska SA
 • Praktyka wdrożeń rozwiązań chmurowych w organizacji handlowej.
  Jak przekonać biznes do rozwiązań chmurowych? Przedstawienie dwóch praktycznych sposobów wdrożenia systemów w modelu cloud computing. Kluczowe korzyści wynikające ze stosowania chmury oraz sposoby na minimalizację ryzyk związanych z bezpieczeństwem.
  Zefiryn Tora, CIO, NEONET
 • Chmura - ewolucja czy rewolucja organizacyjna?
  Chmura to zmiana kompetencji zespołu IT, to zmiana organizacyjna i nowe, kluczowe role architektów chmurowych. W trakcie prezentacji transformacja pionu IT Agora SA , w oparciu o wykorzystanie chmury.
  Małgorzata Olszewska, Dyrektor Pionu Technologii, Agora SA
 • Z przeciwnika na orędownika. Praktyczne wnioski z wdrożenia chmury w dużej organizacji.
  Piotr Szarwas, Ex CIO, Head of IT, Innogy (d. RWE) 
 • Top 3 zagrożeń chmurowych - doświadczenia z dużych projektów transformacji do rozwiązań cloud.
  Marcin Maruta, Senior Partner, Kancelaria radców prawnych Maruta i Wspólnicy
 
Szczegółowa agenda jest opublikowana na stronie: bestincloud.computerworld.pl


POTWIERDZAM UDZIAŁ »

Udział w konferencji jest bezpłatny dla CIO oraz menedżerów odpowiedzialnych na rozwój biznesu i działanie infrastruktury IT w swoich firmach (z wyłączeniem firm ICT oraz firm konsultingowych).
Liczba miejsc jest ograniczona, organizator zastrzega prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Praca w IT | TOP200 | Prenumerata | Zamów reklamę Wypisz się z newslettera
© Copyright 2018, IDG Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18
tel. +48 (22) 3217800