Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Wiadomości
1 grudnia 2023
Nowa inicjatywa TikToka ma przekonać Europejczyków, że ich dane są bezpieczne
Chińska firma chce przekonać europejskie rządy, że przekazywane przez użytkowników jej usługi dane są bezpieczne. Aby to udowodnić, TikTok zamierza a ciągu najbliższych dziesięciu lat wybudować w ramach inicjatywy Project Clover na... (więcej »)
Największe problemy sztucznej inteligencji od OpenAI
ChatGPT to świetne narzędzie, ale niestety nadal boryka się z wieloma problemami, które mogą wprowadzać w błąd użytkowników. Na co należy zwrócić uwagę? (więcej »)
Mobilna przeglądarka Firefox dla urządzeń Android wzbogaci się o setki nowych rozszerzeń
Użytkowników przeglądarki Firefox uruchamianej na urządzeniach mobilnych Android czeka miła niespodzianka. Mozilla zapowiedziała, że będą wkrótce będą mogli korzystać z kilkuset nowych rozszerzeń, które ułatwią im znakomicie zadanie... (więcej »)
Ważne trendy na 2024
Kyndryl, dostawca usług infrastruktury IT, już od dwóch lat działa jako niezależna spółka giełdowa. Zdaniem przedstawicieli firmy najważniejszymi trendami w najbliższym czasie będą FinOps, sztuczna inteligencja i jej wpływ na... (więcej »)
więcej wiadomości »
Biblioteka wiedzy poleca
Dostęp do Internetu - warunek konieczny
Trudno obecnie myśleć o uzyskaniu przewagi konkurencyjnej i osiągnięciu wyższego poziomu rozwoju firmy bez wydajnego, niezawodnego i bezpiecznego połączenia z Internetem. Przez 30 lat swojego istnienia Internet gruntownie zmienił świat... (pobierz »)
Cloud Connect: bezpieczny przesył danych do i z chmury
Świat IT oferuje wiele technologicznych możliwości wsparcia realizacji celów biznesowych organizacji. Jedną z nich jest wykorzystanie mocy chmur obliczeniowych. Publiczna chmura obliczeniowa charakteryzuje się wysoką dostępnością zasobów,... (pobierz »)
praca w IT  |   TOP200  |   prenumerata  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2023, IDG Poland S.A.
00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/44
tel. +48 (22) 3217800