Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Wiadomości
19 października 2018
Ekologiczne centra danych będą zasilane energią produkowaną przez morskie fale
Już wkrótce centra danych - szczególnie te położone blisko mórz oceanów - będą pobierać energię z pływających po nich elektrowni, które zamieniają ruch morskich fal na elektryczność. Firma Ocean Energy poinformowała, że w... (więcej »)
Facebook - prawdopodobnie naszą sieć zaatakowali spamerzy, a nie służby obcego państwa
Jak donosi Wall Street Journal, Facebook po przeprowadzeniu wstępnych badań doszedł do wniosku, że za atakami na jego serwery nie stoją służby wywiadowcze jakiekolwiek państwa, ale spamerzy udający firmę marketingową. (więcej »)
Red Hat usprawnia proces automatyzacji zabezpieczeń
Red Hat zaprezentował nowe integracje platformy Ansible Automation, które ułatwią konfigurowanie i automatyzację korporacyjnych systemów bezpieczeństwa. Dzięki automatyzacji takich rozwiązań, jak korporacyjne firewalle, systemy wykrywania... (więcej »)
Publiczne dane dostępne w nowej domenie portalu Gov.pl
Pod koniec września Ministerstwo cyfryzacji uruchomiło nową domenę DANE.GOV.PL, która udostępnia osobom indywidualnym, firmom i innym organizacjom część zasobów publicznych danych jakimi dysponują urzędy i instytucje państwowe lub... (więcej »)
więcej wiadomości »
Biblioteka wiedzy poleca
FaaS - pilna potrzeba biznesu, nowe wyzwanie dla CIO
Failure-as-a-Service to koncepcja torująca drogę innowacyjności i efektywności we wprowadzaniu nowych produktów przez biznes. W czerwcu 2018 zagadnienie to było tematem spotkania Klubu CIO w Warszawie. Ponadto, 66 CIO z czołowych polskich firm... (pobierz »)
Specjaliści IT na wyciągnięcie ręki. Jak budować własny zespół IT w oparciu o outsourcing?
Obecnie w Europie brakuje 500 000 specjalistów IT, outsourcing pracowników zyskuje więc na ważności. W jaki sposób znaleźć zaufanego partnera, który dostarczy kompetentnych pracowników w krótkim czasie? Jakie są możliwe modele... (pobierz »)
praca w IT  |   TOP200  |   prenumerata  |   zarządzaj subskrypcją  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2018, IDG Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18
tel. +48 (22) 3217800