Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Wiadomości
24 listopada 2017
Uber na cenzurowanym
Rządy wielu krajów na świecie zapowiedziały, że wszczynają śledztwa mające wyjaśnić, jakie dane zostały wykradzione z serwerów firmy Uber, jak w ogóle do tego doszło oraz co najważniejsze, dlaczego firma zataiła ten fakt przed opinią... (więcej »)
Cisco Spark Assistant zarządza wideokonferencjami z wykorzystaniem technologii AI
Firma Cisco ogłosiła wprowadzenie na rynek usługi noszącej nazwę Cisco Spark Assistant, twierdząc iż jest to pierwszy na świecie cyfrowy asystent sterowany głosem, który wykorzystuje do tego celu mechanizm sztucznej inteligencji (AI). (więcej »)
Tylko dziś skorzystaj z rabatu na udział w konferencji!
Tylko dzisiaj, z okazji Black Friday, mamy dla Ciebie rabaty do 20% na nasze konferencje. Wystarczy, że wybierzesz swoje wydarzenie, a w polu "kod rabatowy" wpiszesz słowo "BF". Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji, musisz zarejestrować... (więcej »)
więcej wiadomości »
Biblioteka wiedzy poleca
Infrastruktura serwerowa i usługi w chmurze
Serwery dedykowane, serwery wirtualne, usługi w chmurze, backup to usługi Centrum Danych, które zapewniają sprawne funkcjonowanie tysięcy biznesów w kraju i za granicą. Codziennie rozwijamy strategiczną dla nas i naszych Klientów... (pobierz »)
Sieć WLAN gwarantująca większą wydajność
Jak rozwiązanie Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar WLAN wykorzystuje różne unikalne technologie, aby zapewnić lepiej działającą sieć Wi-Fi. (pobierz »)
praca w IT  |   TOP200  |   prenumerata  |   zarządzaj subskrypcją  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2017, IDG Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18
tel. +48 (22) 3217800, fax +48 (22) 3217888