Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Wiadomości
28 czerwca 2022
Mroczne sekrety zarządzania danymi
Solidna strategia zarządzania danymi może przynieść korzyści każdej firmie, która chce wykorzystać ich wartość. Mimo to droga do podejmowania decyzji w oparciu o dane jest pełna wyzwań i zagadek. (więcej »)
Rosyjski Yandex otwiera publiczny dostęp do dużego modelu językowego AI
Rosyjska firma technologiczna Yandex poinformowała, że udostępniła publicznie duży model językowy do badań nad sztuczną inteligencją, mając nadzieję na szybszy i głębszy rozwój niektórych technologii AI. Twierdzi, że jej model jest... (więcej »)
7 praktyk devops poprawiających wydajność aplikacji
Devops jest trudny, ale wybór między szybszym rozwojem a poprawą niezawodności nie powinien być trudny. Rozważmy bezpieczeństwo, lepszą obserwowalność, platformy AIops i wiele innych. (więcej »)
Instagram testuje nowe narzędzia do weryfikacji wieku
Instagram poinformował, że testuje nowe opcje weryfikacji wieku użytkowników na platformie, zaczynając od osób w Stanach Zjednoczonych. (więcej »)
więcej wiadomości »
Biblioteka wiedzy poleca
INTELIGENTA INFRASTRUKTURA IT W PRZEMYŚLE 4.0
Przekształcanie działalności produkcyjnej w przedsiębiorstwo 4.0 to optymalizacja jakościowa oraz kosztowa procesów produkcyjnych, a w konsekwencji wyższa wydajność i konkurencyjność przedsiębiorstwa. Niezbędnym warunkiem tego procesu... (pobierz »)
BigFix - narzędzie do kompleksowego zarządzania całą gamą urządzeń w firmie
Rozpowszechnienie pracy zdalnej, a także wzrastająca popularność urządzeń mobilnych oraz rozwiązań chmurowych sprawiły, że dla wielu firm poważnym wyzwaniem stało się bezpieczne i wydajne zarządzanie siecią IT i urządzeniami w niej... (pobierz »)
praca w IT  |   TOP200  |   prenumerata  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2022, IDG Poland S.A.
00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/44
tel. +48 (22) 3217800