ISO Workshop jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia obrazów płyt oraz zarządzania wykonanymi grafikami. Jej najnowszą wersję można już pobrać z naszego serwera.
ISO Workshop posiada obsługę dla wielu formatów tego rodzaju. Oprócz .iso, znajdziemy także: cue, .ngr, .mdf czy też .dmg.

ISO Workshop umożliwia tworzenie obrazów płyt z fizycznych nośników, wyodrębnianie plików z obrazów, zapis obrazu płyty na nośnik, a także kasowanie danych z płyt wielosesyjnych (RW).

Zapraszamy serdecznie do pobrania programu ISO Workshop 2.0 z naszego serwera.


Komentarze (4)

  • haes
  • 2011-11-28 18:47:13

hmmm, obrazy iso, nrg, cue itp. obsługuje. A grafiki gdzie ??

  • zra
  • 2011-11-28 21:36:40

Próbowałem tej aplikacji na moim napędzie, gdy miałem do archiwizacji na dysku >300 starych płyt. Program lekki, łatwy i przyjemny tworzy często uszkodzone pliki. Ogólnie: Jeżeli ma informować o błędzie odczytu, musi być to błąd "na amen" - jeżeli za 30stą próbą torturowany napęd wypluje same zera, traktowane jest to jak sprawny sektor! Aktualnie używam ImgBurna, ale to program wymagający porządnej rekonfiguracji by w ogóle dało się na nim sprawnie pracować. Aha, i chodziło chyba o pliki NRG, nie NGR. Plik NGR to plik obrazu, ale pamięci karty czipowej do kablówki.

  • Moneetor
  • 2011-11-29 10:28:20

Redaktor najprawdopodobniej nie wie, co to jest obraz dysku CD/DVD

  • Kocjo
  • 2011-11-29 17:23:32

Redaktor zna się na wszystkim z wyjątkiem angielskiego. Winny jest tłumacz Google...

reklama

Popularne produkty

Nokaut

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

  Kariera w IT 2012

Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.

  Rekomendacje

reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, Networld
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001