Android Ice Cream Sandwich oraz Galaxy Nexus - premiera

28 października 2011 09:58 Piotr Grabiec
Kodowe oznaczenie nowej wersji systemu Google Android to Ice Cream Sandwich. Zaprezentowana została na konferencji w Hong Kongu w zeszłym tygodniu wraz z telefonem Samsung Galaxy Nexus.
W naszym serwisie AndroidLife.pl znajduje się obszerne opracowanie wszystkich informacji które pojawiły się na ten konferencji. Prezentujemy tam wszystko co do tej pory wiadomo zarówno o nowej wersji systemu Android Ice Cream Sandwich, jak i o pierwszym wyposażonym w nią smartfonie, czyli Galaxy Nexus. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami.

Galaxy to obecnie najważniejsza dla Samsunga linia urządzeń z tego segmentu, więc nie dziwne że koreański producent zdecydował się dołączyć do niej telefon z linii Nexus. Owocuje to zwiększeniem popularności tego konkretnego modelu oraz poszerzeniem, i tak niemałego, portfolio.

Modele Samsung Galaxy S oraz Samsung Galaxy S2 osiągnęły łączną sprzedaż ponad 30 milionów sztuk. Popularne na wewnętrznym rynku tabletów na Androidzie są też modele Galaxy Tab. Niedługo rodzina tych urządzeń poszerzy się także o dwa odtwarzacze multimedialne, czyli Galaxy WiFi 3.6 oraz 5. Oprócz tego zasila ją także cała gama smartfonów z różnych półek cenowych.



Komentarze

Nikt nie dodał‚ jeszcze komentarza.

reklama

Popularne produkty

Nokaut

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

  Kariera w IT 2012

Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.

  Rekomendacje

reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, Networld
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001