Mistrz Klawiatury - popraw prędkość pisania
10 października 2011 23:20 Karol Jaskuła
Mistrz Klawiatury to bardzo rozbudowany program do nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Jego najnowszą wersję demonstracyjną możecie już pobrać z naszego serwera.
Program Mistrz Klawiatury jest ceniony za prostotę obsługi oraz bardzo szczegółowe statystyki. Inną zaletą jest rozbudowany system pomocy, dzięki czemu dowiemy się jak wygląda prawidłowe ułożenie rąk podczas pisania na klawiaturze, a także poznamy szczegóły związane z samą aplikacją.
Dzięki atrakcyjnej formie nauki nie ma mowy o znudzeniu poszczególnymi ćwiczeniami. Oprócz podstawowych zadań, które mają pomóc w prawidłowym ułożeniu palców, w programie są dostępne gry oraz ciekawe teksty do przepisywania.
Zapraszamy do pobrania programu Mistrz Klawiatury 2.15 z naszego serwera.
Dzięki atrakcyjnej formie nauki nie ma mowy o znudzeniu poszczególnymi ćwiczeniami. Oprócz podstawowych zadań, które mają pomóc w prawidłowym ułożeniu palców, w programie są dostępne gry oraz ciekawe teksty do przepisywania.
Zapraszamy do pobrania programu Mistrz Klawiatury 2.15 z naszego serwera.
Komentarze (2)
- XYZed
- 2011-10-11 18:17:16
IMHO.. chyba najlepszy i przede wszystkim doskonale działający program do bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Niestety nie darmowy, a my (internauci) wszystko chcielibyśmy za free :) A tak poza tym... znacie może podobne darmowe programy o zbliżonej funkcjonalności jak MK? Ps. Droga redakcjo.. możecie w końcu poprawić funkcję wprowadzania komentarzy, bo jest ona irytująca, zwłaszcza, że nagle zwija mi się okienko, gdy dostanę np. nowi wiadomość na Gtalka. I gdzieśtam w tekście muszę wcisnąć Enter by znów widzieć całą wiadomość
- xdplease34
- 2011-10-11 22:21:12
hahahaahah
reklama
w 60
sklepach od 2049,00 zł
Pobierz bezpłatnego e-booka 

Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.
Rekomendacje
Program miesiąca
reklama

