CES 2011: pancerny dysk twardy IoSafe
Dyski twarde i broń zazwyczaj nie są najlepszym połączeniem. Jednak na targach CES w Las Vegas IoSafe zabrało swoje nowe urządzenie na strzelnicę, na prawdziwy chrzest bojowy.
Nowy przenośny dysk twardy IoSafe jest kuloodporny i ma obudowę wykonaną z grubej warstwy aluminium. Dla bardziej wymagających jest również wersja zrobiona z tytanu. Aluminiowa wersja wytrzyma również nacisk o sile przekraczającej tonę, a wersja tytanowa przeżyje nacisk prawie 2,5 tony. Dysk wyjdzie cało z upadku z wysokości 7 metrów w wersji SSD i 3 metrów w wersji normalnej.
Komentarze
Nikt nie dodał‚ jeszcze komentarza.
reklama
Pobierz bezpłatnego e-booka 

Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.
Rekomendacje
Program miesiąca
reklama


