CES 2011: Sony prezentuje prototypowe urządzenia 3D
7 stycznia 2011 13:23 Łukasz Sabatowski
Sony pracuje nad futurystycznym wyświetlaczem zakładanym na głowę, który pozwala na oglądanie wideo w 3D. Urządzenie, które jest ciągle prototypem, zostało zaprezentowane na konferencji prasowej Sony w środę wieczorem podczas targów Consumer Electronic Show w Las Vegas.
Nie było to jedyne prototypowe urządzenie 3D Sony pokazane na targach. Firma zaprezentowała także telewizor 3D, który nie wymaga okularów do oglądania oraz odtwarzacz Blu-ray z wmontowanym ekranem 3D.
Komentarze
Nikt nie dodał‚ jeszcze komentarza.
reklama
Perspi Block, kapsułki, 30szt.
Perspi Block, kapsułki, 30szt.
w 14
sklepach od 9,20 zł
Perspi Block, kapsułki, 30szt.
Pobierz bezpłatnego e-booka 

Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.
Rekomendacje
Program miesiąca
reklama

