Jimdo jest już dostępne w polskiej wersji językowej. Platforma pozwala na tworzenie stron WWW wraz z elementami, takimi jak sklep internetowy, blog, galeria obrazów Flickr, filmy z YouTube i newsletter. Do tej pory, z tej oferty skorzystało już ponad 2,5 miliona użytkowników.
Wejście Jimdo na polski rynek to świetna okazja, by przyjrzeć mu się bliżej. Produkt dostępny jest w trzech pakietach - Business, Pro i Free. Nawet trzeci, bezpłatny pakiet oferuje jednak całkiem duże możliwości.

Przede wszystkim, tworzenie stron WWW jest tu szybkie i łatwe. Wszystko składamy z gotowych elementów, które wystarczy uzupełnić własną treścią i obrazkami. Dodatkowo, stronę wzbogacić można o elementy zewnętrzne, np. mapę z Google Maps lub album z Flickra.

Zobacz również:


W wersji bezpłatnej, Jimdo pozwala na stworzenie strony z adresem w domenie jimdo.com, wybór jednego z kilkudziesięciu szablonów i 500 MB przestrzeni dyskowej. W pakiecie Free, sklep ma dość ograniczone możliwości - wystawić możemy tylko 5 produktów, a Jimdo odbierze 10 proc prowizji od sprzedaży.

Możliwe jest też dołączenie bloga i księgi gości, własny szablon z elementami flash, pobieranie plików, kanał RSS i optymalizację strony pod wyszukiwarki. Wszystko to stworzyć możesz metodą Drag & Drop w łatwy i przyjemny sposób:W ramach pakietu Pro, który kosztuje 20 zł miesięcznie, do powyższych usług dodać można system newslettera, statystyki, własne logo, edycję znaczników meta i brak reklam.

Oczywiście, najlepsza jest wersja Business w cenie 50 zł/miesiąc, która oferuje aż 50 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną liczbę produktów w sklepie bez prowizji, 2 dowolne domeny i pięć kont pocztowych. Oczywiście, w płatnych pakietach lepsze są też szablony graficzne.


Komentarze (4)

  • Gosć
  • 2010-11-17 20:36:04

Wolę http://www.asp.net/WebMatrix z ew. http://www.microsoft.com/expression/products/Web_Overview.aspx nie wymusza, aplikacje są tworzone poprawnie architektonicznie a zdobyte doświadczenie przenosi się wprost do zawodowych systemów.

  • ~Gość
  • 2010-11-18 01:43:16

"Drap & Drop"

  • ~max
  • 2010-11-18 15:01:30

Dzień bez reklamy dniem straconym, co nie, tadek? Kogo obchodzi, co ty wolisz, ty jesteś klakier i trol reklamowy. Ty niczego nie wolisz, ty reklamujesz.

  • adam
  • 2011-06-18 12:02:09

Polecam http://www.manfo.com to jest polski niesamowity kreator stron www! połączenie kreatora/edytora wraz z cmsem i aplikacjami!!

reklama

  Rekomendacje

reklama
reklama
Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88