ALLPlayer 4.5 - odtwarzacz wideo z obsługą plików RAR

2 listopada 2010 13:02 Ludwik Krakowiak
Wydana została nowa wersja wszechstronnego odtwarzacza multimedialnego ALLPlayer. W wydaniu 4.5 zaimplementowana została m.in. obsługa archiwów RAR - program automatycznie odtworzy filmów archiwizowane w tym formacie.
Aby uruchomić odtwarzanie spakowanego filmu, wystarczy kliknąć plik RAR, a ALLPlayer 4.5 zajmie się resztą. Inne nowości w aplikacji to m.in. zintegrowana wyszukiwarka napisów do filmów ALLSubtitleSearcher (automatycznie powiadamia o pojawieniu się napisów do danej wersji filmu), poprawiona obsługa serwisu OpenSubtitles.org, obsługa plików MPEG4 TRP (transport stream) i możliwość wybrania niestandardowej czcionki.

ALLPlayer 4.5 wedle zapewnień twórców szybciej się uruchamia, lepiej radzi sobie z obsługą plików FLV i MKV oraz zajmuje mniej pamięci komputera.

ALLPlayer 4.5 to polski odtwarzacz plików filmowych i muzycznych. Jego główną zaletą są wbudowane kodeki, które pozwalają obejrzeć bądź odsłuchać dowolny utwór bez konieczności pobierania dodatkowych plików z Internetu. Odtwarzacz obsługuje między innymi formaty DivX, XviD, MP3, AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC czy APE. Pozwala na podgląd obrazu z kamer wideo i internetowych. Nie korzysta przy tym z Windows Media Playera, a bezpośrednio z bibliotek DirectX, co umożliwia otwieranie filmów niedostępnych z poziomu systemowego odtwarzacza.


Komentarze (3)

  • M
  • 2010-11-02 17:13:35

To ciekawe... Na stronie www odtwarzacza jest wersja 4.4. Skąd macie 4.5?

  • ~Maq
  • 2010-11-02 18:27:01

@M - nie wiem jak teraz to wygląda, ale kiedyś było tak że zarejestrowani użytkownicy mieli wcześniejszy dostęp do nowszych wersji AllPlayera. Osobiście wolę jednak SMPlayer ;], wraz z VLC Player dobrze się uzupełniają.

  • TAdek
  • 2010-11-02 20:37:12

Jest w LiveUpdate !! sciagam

reklama

Popularne produkty

Nokaut

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

  Kariera w IT 2012

Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.

  Rekomendacje

reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, Networld
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001