Odświeżony Inspiron One i Inspiron Zino HD od Della

23 września 2010 15:43 Maciej Kluk
Dell wypuścił na rynek dwa odświeżone komputery z serii Inspiron. Model One doskonale sprawdzi się w biurze. Zino HD jest przeznaczony do współpracy z telewizorem.
Dell Inspiron One to tzw. komputer "all-in-one". Połączenie wszystkich podzespołów razem z ekranem zapewnia lepszą mobilność sprzętu i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca.

Urządzenie zostało wyposażone w system Windows 7. W najdroższej konfiguracji może posiadać dysk twardy o pojemności 1TB, procesor AMD Athlon II X 4 i 8GB pamięci RAM DDR3. Nowy Inspiron One posiada 23-calowy dotykowy ekran. Na obudowie znajduje się m.in. 6 wejść UBS 2.0 oraz port HDMI. Sugerowana cena urządzenia zaczyna się od 799 dolarów.

Jeszcze ciekawszy jest drugi komputer. Inspiron Zino HD to mini-komputer stworzony z myślą o współpracy np. z telewizorem. Urządzenie umożliwi wygodne odtwarzanie filmów z wbudowanego dysku twardego lub napędu optycznego DVD. Użytkownik będzie mógł także korzystać z Internetu wprost ze swojej kanapy.

Inspiron Zino HD ma wymiary 20x20 centymetrów i może stanowić idealne uzupełnienie zestawu kina domowego. W nowej konfiguracji Zino HD można zamówić z procesorem AMD Vision Quad Core Phenom II. Mini-komputer może posiadać do 8GB pamięci RAM oraz 7-kanałową kartę dźwiękową. Urządzenie pracuje na systemie Windows 7. W najtańszej wersji Zino HD można nabyć za 299 dolarów.


Komentarze (3)

  • ~ssk
  • 2010-09-23 21:10:44

a gdzie Linux? pewnie w noże.

  • ~ss
  • 2010-09-24 10:56:54

Linux nie potrzebuje takiej mocy jak Windows by się OS rozbujał, za to Tobie trzeba je..ąć w łeb bo głupi jesteś a z Twoich komentarzy wynika że jesteś prostakiem z ograniczonym horyzontem myślowym skierowanym do podjudzania jak ży..wska prosta_tutka. Więc racz stulić pi_z_dzisko.

  • ~max
  • 2010-09-24 20:26:00

@ssk: mówi się "w nożu", albo raczej "na nożu", bo "w noże" to nie polskiemu jest.

reklama

Popularne produkty

Nokaut

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

  Kariera w IT 2012

Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.

  Rekomendacje

reklama
reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, Networld
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001