ChrisTV zapewni ci bezproblemowe odtwarzanie i nagrywanie sygnału audio oraz wideo. Jest wręcz niezbędny jeżeli chcesz wykorzystać efektywnie wszystkie możliwości swojej karty telewizyjnej.
ChrisTV Professional 5.51Kliknij, aby powiększyćChrisTV Professional 5.51Cena: 50 euro
Informacje: www.chris-pc.com

ChrisTV Professional to narzędzie do obsługi analogowych kart telewizyjnych. Program oferuje doskonałą jakość obrazu oraz współpracę z szeroka gamą modeli. Rozpoznaje urządzenia oparte na chipsetach BT8x8, Philips SAA713x czy Conexant CX2388x. Pozwala kontrolować sygnał rejestrowany przez kamery internetowe oraz karty graficzne wyposażone w wejście wideo. Automatycznie skanuje i zapisuje informacje o odbieranych kanałach telewizyjnych. Pracuje w formatach 4:3 i 16:9, ma narzędzia do zapisywania zrzutów pojedynczych klatek i tworzenia z nich pokazów slajdów, zoom, wyświetla teletekst i usuwa przeplot.

W komercyjnej wersji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku, wersja Professional pozwala dodatkowo obsługiwać jednocześnie cztery urządzenia wejściowe. Bezpłatna - Lite - oferuje jedynie podgląd. Warianty płatne udostępniają funkcje przesunięcia czasowego, które można realizować w zakresie od kilku minut do kilku godzin oraz nagrywanie w tle. Wbudowany harmonogram zadań pozwala planować zadania z wyprzedzeniem.

Program dostępny jest w polskiej wersji językowej choć oferuje angielski instalator. W trakcie instalacji próbuje umieścić na komputerze zbędny do działania pasek przeglądarki oraz dodatkowe narzędzia marketingowe.

Pobierz: ChrisTV Professional 5.51
Pobierz: ChrisTV Lite 5.51
Pobierz: ChrisTV Standard 5.51




Komentarze (2)

  • ~Karol
  • 2010-05-03 11:54:52

Kolejna reklama usługi ograniczonej do miłośników M$

  • ~enkidu
  • 2010-05-04 22:36:35

mnie ciekawi, że aplikacja "sama" obsługuje karty TV. Czyżby bez użycia windzianych sterowników, używając zamiast tego ioctl zerżniętego z kernela linux? Czekamy, aż ktoś sprawdzi symbole...

reklama

Popularne produkty

Nokaut

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

  Kariera w IT 2012

Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.

  Rekomendacje

reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, Networld
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001