Warsztaty dla początkujących i zaawansowanych pasjonatów fotografii
25 lutego 2010 15:23 Łukasz Sabatowski
- .. » Biznes » Wydarzenia » Warsztaty
TAGI:
warsztaty
fotografia
Wydawnictwo IDG we współpracy z Agencją Fotograficzną PIĘKNA rozpoczyna praktyczne warsztaty dla początkujących i zaawansowanych pasjonatów fotografii. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie i udzielenia odpowiedzi na kilka prostych pytań dotyczących planowanych warsztatów. Dzięki zebranym informacjom będziemy w stanie zorganizować zajęcia, które będą zgodne z waszymi oczekiwaniami.
- ~mirs
- 2010-02-25 17:00:04
Fajnie, ale w jakim mieście mają być te warsztaty i po co przy ankiecie pytania o szczegółowe dane adresowe?
- ~gość
- 2010-02-25 21:09:22
Może te warsztaty będą online?
- ~wuzel
- 2010-02-25 21:46:57
A ile kosztują ?
- ~gość
- 2010-02-25 21:53:54
dokładnie ile kosztują? nie uwierzę że są free :D
- ~zwykły
- 2010-02-25 22:07:40
pytanie nr1 tyczy się photoshopa, czy zdjęcia z modelką? Bo przedstawione są grafiki nie zdjęcia?
- ~gość
- 2010-02-26 13:35:33
@zwykly pewnie chodzi o to że najpierw się pstryka zdjęcie a później na tej podstawie się robi grafikę w ps
- ~torpedo
- 2010-02-26 13:51:00
Dołączam sie do pytania o koszt, miejsce warszatów i rónież jestem ciekaw po co już na tym etapie dane osobowe ?
reklama
Bezpieczna dieta wysokobiałkowa
Bezpieczna dieta wysokobiałkowa
w 27
sklepach od 16,38 zł
Bezpieczna dieta wysokobiałkowa
Hipnoza zrzuć kilogramy bez diety
Hipnoza zrzuć kilogramy bez diety
w 5
sklepach od 18,45 zł
Hipnoza zrzuć kilogramy bez diety
Pobierz bezpłatnego e-booka 

Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.
Rekomendacje
reklama
Program miesiąca
reklama

