Adobe Flash Player 10.1 dla każdej platformy oprócz iPhone OS
Nowy Flash Player, który pod koniec roku powinien być również udostępniony w wersjach desktopowych (na Windows, Mac OS oraz Linuksa), będzie angażował podczas wyświetlania stron internetowych procesor graficzny oraz wykorzystywał charakterystyczne dla urządzeń mobilnych rozwiązania, takie jak np. dotykowe ekrany (również multidotykowe), czy akcelerometry.
Warto na koniec dodać, że Flash Player 10.1 to owoc prac w ramach uruchomionego w poprzednim roku projektu Open Screen Project (czytaj: "Adobe Flash będzie otwarty").
- Bartek
- 2009-10-05 21:37:54
Mi ten Flash w iPhone potrzebny jest jak swini siodlo. 99% Flash''a na stronach to reklamy, nawet lepiej, ze go nie ma w iPhone.
- asfds
- 2009-10-05 22:43:57
Dzieki tym reklamom czytasz tresc za darmo. A flash w iphonie to beda glownie gry.
- vojtol
- 2009-10-06 09:33:03
"99% Flash''''a na stronach to reklamy"- tak, a drugie 99% to filmy... :)
- MARCO
- 2009-10-06 10:03:44
Ten Flash jest tak potrzebny jak drugie buty na buty. :D Przez ten syf który wszystko zaśmieca i przeszkadza, to jeszcze na nasz koszt dorabia operatora za net i więcej trzeba płacić za każde pobrane i otwierane strony... już nie wspomnę o limitach ściągania w sieciach gsm które nam się zmniejszają przez ten syf Flash Player. Własnie KE powinna się baczniej przyglądać tym reklamom i jaki to ma wpływ na opłaty-limity w sieciach gsm dla użytkownika który jest atakowany tym syfem na jego koszt i przeszkadza swobodnie przeglądać net za który się i tak płaci drogo.
- dh
- 2009-10-06 11:58:28
@MARCO Reklamy się wyłącza, zwłaszcza gdy ktoś korzysta z internetu mobilnego. To co jest istotne to filmy w postaci flash, np. Youtube. Sugerowanie, że flash jest niepotrzebny jest niepoważne, biorąc pod uwagę skalę jego zastosowań w sieci. Jest to doskonała informacja, zwłaszcza dla przyszłych użytkowników netbooków na platformie NVIDIA ION :D
- Bartek
- 2009-10-06 12:23:47
Youtube iPhone obsluguje natywnie, nie jest mu do tego potrzebny Flash.
- Daniel
- 2009-10-29 16:37:04
Przydałby się Flash, ale tylko dla tych którzy chcieliby by go na swoim iphonie zainstalować.... Co zaś tyczy się stron internetowych, wiele jest we Flashu, ja osobiscie trochę boleję z tego powodu (brak możliwości otwierania stron z filmami lub mniejszymi filmikami)
4M Zrób to sam Sprytny robot
Jak pisać CV i list motywacyjny
Pobierz bezpłatnego e-booka 


