Sony PSP Go - zdjęcia, film oraz garść informacji na temat specyfikacji

31 maja 2009 12:45 Krzysztof Lech
W Sieci pojawiły się zdjęcia, film oraz informacje na temat specyfikacji nowej konsoli do gier - Sony PSP Go.
Sony PSP GoKliknij, aby powiększyćSony PSP GoSony PSP Go, w porównaniu do poprzednika - konsoli PSP-3000, jest cieńsza i o 43% lżejsza. Urządzenie, które pozbawione zostało napędu UMD, wyposażono w 3,8-calowy wyświetlacz, 16 GB pamięci flash (plus slot kart pamięci Memory Stick Micro) oraz możliwość skorzystania z technologii Bluetooth. Sprzęt wspiera usługę PlayStation Network i ma się pojawić na rynku wraz ze sporą ilością nowych gier.

Konsola Sony PSP Go trafi na półki sklepowe tej jesieni. Prawdopodobnie zostanie jednak zaprezentowana już na rozpoczynających się za parę dni targach E3 Expo 2009 (2-4 czerwca, Los Angeles (USA)).

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego urządzenie:


Aktualizacja 2 czerwca 2009 22:11

Cena urządzenia została ustalona na poziomie 249 USD. Powinno się ono pojawić w sprzedaży na rynku europejskim 1 października.



Komentarze (14)

  • FunF33l
  • 2009-05-31 13:48:58

Brzydkie toto :P. Ale pewnie wygodniejsze :)

  • Marucins
  • 2009-05-31 13:58:38

CRAP odświeżone PSP. Nic, naprawdę nie ma tam nic co skłoniłoby mnie do kupienia PSP GO. I najważniejsze - Gdzie dwa analogi? Ale widać SONY na w d*** graczy i ich propozycje! <i>komentarz edytowany przez moderatora</i>

  • vcore
  • 2009-05-31 14:19:30

a mnie ciekawi jak beda wygladały gry na tym czyms

  • Daniel
  • 2009-05-31 14:22:37

Z wyglądu do dupy, brzydkie to takie :( Już wolę pozostać przy mojej PSP slite 2004

  • ~gość
  • 2009-05-31 15:42:24

Żal mi ludzi, którzy do szkoły noszą psp wielkości ksiązki... to wygląda lepiej brak tylko funkcji GSM :P

  • Conrad
  • 2009-05-31 16:55:04

Marucins, PSP nigdy nie miało 2 analogów. PSP Go jest napewno wygodniejsze i mniejsza. Ja już mam PSP, więc nie zamierzam kupować następnego.

  • hhhh
  • 2009-05-31 18:34:01

Wypuszczają to, bo DS ma dużą popularność... Ideą tej konsoli jest granie w małe gierki typu casual. Wiele osób woli takie, niż strzelanki/ściganki. Poza tym wcale nie jest takie brzydkie, tylko na obrazkach tak wychodzi.

  • Johnson
  • 2009-05-31 19:07:33

kotlecik z mikrofali :P

  • ~gość
  • 2009-05-31 20:14:07

Nie wygląda wcale tak źle. Nie rozumiem skąd te narzekania - jak mieliby nagle dać 2 analogi? Wtedy przecież stare konsole nie byłyby kompatybilne z nowymi grami które wykorzystują 2 analogi.

  • hgkhgkkhgkhg
  • 2009-05-31 20:17:15

jak by byl linux i usb host do klawiatury to by bylo milo ;)

  • ir
  • 2009-06-01 12:34:02

jest *host* bluetooth...

  • Jurand ze Spychowa
  • 2009-06-01 15:15:35

A ja i tak wole tą panią.

  • Mol?
  • 2009-07-03 11:19:29

według mnie psp go będzie super jeśli będą odpalały fajne gry.

  • ~gość
  • 2011-04-17 14:12:14

a wiecie jak sie wklada gry