Trojan Remover - Szybkie usuwanie trojanów

14 maja 2008 12:00 Kamil Szymański
Trojan Remover to dobrze znany starszym użytkownikom program do usuwania szkodliwego oprogramowania, typu konie trojańskie, malware, adware i innych zagrożeń.
Aplikacja w przeciwieństwie do wielu bardziej popularnych narzędzi używana może być tylko doraźnie. Brak w niej jakiegokolwiek harmonogramu skanowania, o ochronie rezydentnej nie wspominając.
Co jednak działa na korzyść narzędzia, to fakt, że umożliwia nam ona wybór obszaru skanowania nie tylko w postaci folderu, ale i działających procesów, czy rejestru.
Pojawia się jednak pytanie, czy mimo braku stałej ochrony aplikacja nadaje się jako pierwsza linia obrony przed szkodnikami? To zależy od naszego podejścia. Na pewno nie polecałbym stosowania programu jako jedynej zapory przed złośliwym oprogramowaniem. Pamiętajmy, że baza zagrożeń jest w niej wyjątkowo mała, zaledwie 7.000 elementów, a na samej ochronie heurystycznej polegać nie powinniśmy.
Mimo wszystko, jeśli zauważyliśmy, że z naszym komputerem zaczęło się ostatnio coś dziać, a my sami nie korzystamy z żadnego narzędzia antywirusowego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeskanować system omawianym programem i sprawdzić rezultaty.
Działanie takie nic nas nie kosztuje. Mimo, że sam program jest płatny, to jednak przez 30 dni korzystać z niego możemy za darmo, a sami programiści nie ograniczyli tu możliwości usuwania niebezpiecznego kodu po jego wykryciu.
Jak sprawuje się aplikacja w praktyce? Sprawdziliśmy to na filmie. Zapraszamy do obejrzenia wideoprezentacji i przekonania się, czy narzędzie jest aby nam na pewno potrzebne, a jeśli tak, to, czy spełni ono pełnię naszych oczekiwań?

Pobierz Trojan Remover 6.6.9.2531
Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Simply Super Software
Data dodania: 2008-05-07
Rozmiar pliku: 6,64 MB
Nazwa pliku: trsetup.exe
Licencja / cena: Trial
Platforma systemowa: Windows 98/ME/NT/2000/XP


Komentarze

Nikt nie dodał‚ jeszcze komentarza.

reklama

Popularne produkty

Nokaut

  Rekomendacje

reklama
Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88