Rozpoczęły się beta-testy Delirium, polskiej gry MMO

GameStar 8 czerwca 2007 10:17, Dominik Błaszczykiewicz
Delirium to tytuł najnowszej, całkowicie polskiej, masowej gry sieciowej bazującej na przeglądarce internetowej. Tytuł z założenia ma być hybrydą RPG i strategii. Autorzy zapowiadają, że projekt zaoferuje masę świetnej zabawy. Co ważne, nie planowane jest wprowadzenie jakichkolwiek opłat.
Kliknij, aby powiększyćAkcja Delirium toczy się w niedalekiej przyszłości. Ziemia zostaje niespodziewanie zaatakowana przez mityczną, niezwykle agresywną cywilizację Obcych. Inwazja ma związek z tajemniczą substancją, tytułowym "Delirium", która powoduje u ludzi nieodwracalne zmiany psychofizyczne. Ci, którzy przeżyli kontakt z Delirium, nabywają niezwykłych umiejętności i tworzą nową frakcję - Deliryc. Gracz jest jednym z nich.

Jako Deliryc, użytkownik wybiera stronę, po której stanie. Do dyspozycji są oczywiście obcy oraz ludzie. Autorzy przygotowali też kilka profesji: wojownika, szpiega lub konstruktora. Wybór będzie miał ogromny wpływ na rozgrywkę.

Kliknij, aby powiększyćCiekawym rozwiązaniem w Delirium, może być zastosowanie mapy odzwierciedlającej topografię Ziemi. Dzięki temu, pojawi się np. możliwość rozpoczęcia gry w każdym miejscu na globie. Oczywiście nie pozostanie to bez wpływu na rozgrywkę. Przykładowo, jeśli rozpoczniecie stawiając swoje pierwsze miasto Megalopolis na pustyni lub jednym z biegunów, będziecie mniej narażeni na ataki Obcych niż gdybyście zbudowali je w Europie.

Więcej informacji i rejestracja na oficjalnej stronie. Warto zajrzeć, bo projekt prezentuje się naprawdę przyzwoicie.


Komentarze (4)

  • Devid
  • 2007-06-08 11:34:27

"Co ważne, nie planowane jest wprowadzenie jakichkolwiek opłat." Co za głupoty - już są wprowadzone opłaty dla graczy - lepszych z kasą w portfelu. Jak ja tego niecierpie :/ Masz dostęp do wszystkiego i od razu jesteś na wygranej pozycji względem innych graczny - wystarczy że masz kase.

  • Autor
  • 2007-06-08 13:20:44

jasne :)

  • Lovely
  • 2007-06-08 19:15:19

Devid: ale o co ci chodzi - masz grę za darmo, albo jakieś extrasy za kasę. Lepiej byłoby gdyby była płatna dla wszystkich? Mnie taki system pasuje, bo pozwala na utrzymanie gry, a dzięki temu, że można grać za darmo, ilość graczy jest spora.

  • jack
  • 2008-10-10 05:03:15

jedna z lepszych gier na przegladarke w jaka ostatnio gralem do wyboru mamy dwie rasy ziemian i obcych, gra wciaga i pozwala nam sie rozerwac w wolnym czasie, oferuje ona bardzo dynamiczna rozrywke, ale tez duza doze strategii. http://s3.delirium.wp.pl/index.php/strategy/town/recommendedUserID/2524103/

reklama

Popularne produkty

Nokaut

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

  Kariera w IT 2012

Kariera w IT 2012
Uczelnie, rynek pracy, rekrutacja, pracodawcy, rozwój zawodowy - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy specjalistów IT w Polsce. Piszemy jakie uczelnie wybrać, dlaczego warto studiować informatykę i kierunki techniczne, jak wygląda proces rekrutacji i jak dobrze wypaść przed pracodawcą, opisujemy pracodawców - firmy IT - i możliwe ścieżki kariery.

  Rekomendacje

reklama
reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin
Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME
Serwisy IDG - Reklama -
© Copyright 2011 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001