|
reklama
|
KOMENTARZERedakcja IDG.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Czego użyć do podobnej emulacji systemów apple? ;>
lepiej użyć wmware - tam przynajmniej jak zrobimy maszynkę, to uruchomimy ją na każdym systemie. Ponadto da się istniejącą instalację Windows odpalić na linuksie.
systemów z drapieznej serii raczej nie odpalisz bo apple to inna architektura procesorów tak samo jak nie zainstalujesz windowsa na mac''ach
pamietaj ze sa juz maci na ktorych da sie instalowac winde
@das - tylko vmware kosztuje kilkadziesiąt USD, a to jest za free. Poza tym można uruchomić obrazy stworzone za pomocą VPC vmplayer w systemie linux. :P
vmware jest darmowe od ver 6 tylko trzeba sie zarejestrowac, jak narazie na vm łatwiej mi skonfigurowac polaczenie sieciowe niz na virtual pc ale to tylko kwestia czasu
@asterix - połączenie sieciowe jest konfigurowane w VPC 2007 automatycznie. Niczego nie dotykasz, nic nie ustawiasz. To po prostu działa. VMware Workstation 5 (nie wiem gdzie widziałeś wersję 6) kosztuje 189 USD w wersji do pobrania. Rejestracja jest wymagana do pobrania wersji 30-dniowej.
@yo
#asterix WMware Workstation wersja 6 jest płatna ,kosztuje 189 dolarów ,narazie jest to beta i też trzeba płacić , wcześniejsze wersje WMware również są płatne więc nie wprowadzaj w błąd.Darmowy jest tylko WM Player i WM Server.
Ja potrzebuję emulatora z dostępem do fizycznych urządzeń... A nie z emulowanymi urządzeniami... W związku z czym te emulatory mnie nie urządzają... |