FlashGet - wzorowy menadżer pobierania plików

8 stycznia 2007 12:46 Tomasz Cichocki , Kamil Szymański
FlashGet to jeden z najbardziej znanych menadżerów pobierania plików. Sławę zawdzięcza między innymi temu, że jako jeden z pierwszych programów umożliwiał pobieranie plików z wielu serwerów jednocześnie, pozwalał na dzielenie plików na części, wznawianie transferów, itd. Dziś FlashGet to także klient sieci BitTorrent i FTP. Na filmie sprawdzamy, czy warto zainstalować go na naszym komputerze...
Pobierz program

Producent/dystrybutor: Amaze Soft
Data dodania: 2007-01-04
Rozmiar pliku: 3,51 MB
Nazwa pliku: fg180en.exe
Licencja / cena: Freeware
Platforma systemowa: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003


Komentarze (15)

  • ejo
  • 2007-01-08 13:09:28

Jeden z lepszych menadzerów pobierania plików. :)

  • gogo
  • 2007-01-08 13:49:51

powinni jeszcze dodać "spyware included" (przynajmniej tak było kiedyś)

  • mariusz
  • 2007-01-08 13:58:20

Ja tam "spyware included" nie za obserwowalem ale moze za krotko uzywam bo 2 lata ;)

  • dmc mc
  • 2007-01-08 14:12:16

może i coś ma ale prędzej związanego z dzieleniem urlów (to maleńkie okienko z reklamami nie przeszkadza mi wcale), ja nie zaobserwowałem żadnych nieporządanych skótków używania tego progsa (a uzywam do prawie od początkowych wersji)i dlatego polecam,,, choć słyszałem że niektóre antyviry i antyspy wypluwają się o niego (u mnie Kasper + AVG Antyspy nic nie pokazują a firewall nie informuje a jakiś podejżanych próbach łączenia)...

  • wrathgod
  • 2007-01-08 14:37:08

może filmik na temat free download menagera

  • asdsadasd
  • 2007-01-08 15:20:12

nie ma żadnego spyware''a ... FlashGet jest teraz CAŁKOWICIE darmowy i BEZ ŻADNYCH reklam i szpiegów w środku

  • kkk
  • 2007-01-08 17:44:27

Potwierdzam, program nie posiada zadnego spyware, jedynie w czasie instalacji pytasie nas o instalacje Google Toolbar dla IE, ale mozna odmowic bez zadnych konsekwencji (pewnie dlatego jest teraz darmowy - sponsoring Google). Program b. dobry, choc przyzwyczajenie do FDM robi swoje ;)

  • Leho
  • 2007-01-08 19:00:00

Ja tam go używam od pierwszych dni jego powstania i faktycznie kiedyś był adware''owy, ale teraz... sam nie wiem. W każdym bądź razie jest to chyba najlepszy download menager.... chociaż Free Download Menager jest równie dobry... no może nie do końca FDM nie potrafi ściągnąć 3GB plików. Np. FlasGetem musiałem ściągnąć Vistę RC1, bo niczym innym się nie dało... nawet ten Microsoftowski "menadżer" nie ściągnął mi obrazu prawidłowo. A FG zrobił to bez problemów i baaardzo szybko). Polecam ten program... al FDM jest równie godny polecenia. Ps. Free Download Menager bez problemów działa w Viście i to bez konieczności ponownej instalacji. FlashGet bynajmniej u mnie wymagał instalacji, ale również działa bez zarzutów. Ogólnie rzecz ujmując... do małych plików .... do 10GB FDM jest doskonały... Do większych tylko i wyłącznie FlashGet. Ale po co aż 2 programy, skoro jeden działa doskonale ;) -- Pozdrawiam Leho

  • Leho
  • 2007-01-08 19:04:38

Sorry, że jeszcze raz się wciskam, ale zapomniałem wystawić ocenę. Oczywiście daję pełną 5. Poza tym zapomniałem dodać, że FlashGet od razu po instalacji ma GUI w języku polskim (choć w Viście... chyba był czeski :) ale na szczęście menu Language było po angielski, wiec ze zmianą języka nie było problemu ;) -- Jeszcze raz pozdrawiam i polecam ten program Leho

  • max
  • 2007-01-09 12:06:02

a ja bede nudny - 3.51 MB to juz wyczyn (pozytywny), ale dlaczego wciaz to surrealistyczne scrollowanie? Czy to jakas taka moda? Scrollowac cos, czego scrollowac nie trzeba? A najlepsze jest to, ze autorzy w ogole tych wypocin nie czytaja. Mozna tu napisac cokolwiek - na przyklad "film jest durny". I i tak na nikim nie zrobi to wrazenia. Medium w starym stylu - My wam (bez feedbacku)

  • zaraza
  • 2007-01-09 13:07:58

A najlepszy i tak jest GetRight

  • Mirek
  • 2007-01-09 14:20:32

polecam free download manager http://freedownloadmanager.org/ Jest wedlug mnie tak samo szybki i nie wyswietla reklam przy nie zarejestrowanej wersji (nie ma zadnych dziwnych szpiegowskich plikow dll) I jest naprawde FREE Uzywalem FlashGet, teraz przeszedlem na FDM Rowniez jak FlashGet pozwala np na sciaganie wielu plikow bez koniecznosci cykania na kazdym z nich osobno (klikasz na stronie prawym, i zmenu wybierasz sciagnij wszystko przy pomocy FDM, z listy wybiera sie ktore chcemy uzywajac filtra) Szczerze polecam

  • Leho
  • 2007-01-11 22:49:53

Sorki errata :) Leho> do małych plików .... do 10GB FDM jest doskonały... Do większych tylko i wyłącznie FlashGet. Wdarł się błąd. Miało być do 100MB FDM jest doskonały.... Do większych tylko i wyłącznie FG

  • marus
  • 2009-02-19 12:55:01

Jest świetny, tylko czemu się ściągnął po CZESKU???

  • Olo
  • 2011-07-12 07:50:56

Po czesku, to jeszcze nie jest taki problem. Ja znalazłem instalką z "en" w nazwie a po instalacji okazało się, że jest tylko po chińsku :-o Czy FG radzi sobie ze ściąganiem z rapidshare?