Zrzutek.NET 1.01

Zrzutek.NET to oprogramowanie przeznaczone do pracy w sieci lokalnej i realizujące funkcję monitorowania w postaci automatycznych zrzutów ekranów. Wyposażony jest w system inteligentnej selekcji powtarzających się zrzutów. Posiada możliwość prowadzenia wielu form zapisu.

Liczba pobrań: 1008
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
MM Studio
Rozmiar: 4.62 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zrzutek.NET to oprogramowanie przeznaczone do pracy w sieci lokalnej i realizujące funkcję monitorowania w postaci automatycznych zrzutów ekranów. Wyposażony jest w system inteligentnej selekcji powtarzających się zrzutów. Posiada możliwość prowadzenia wielu form zapisu, np. zapamiętywanie całej zawartości ekranu, tylko aktywnego okna, zapis w momencie uruchomienia lub zamknięcia programu, przełączenia się na inne okno, w chwili wyświetlenia komunikatu (np. o kopiowaniu czy usuwaniu pliku). Można określić odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi zapisami, godziny aktywności monitoringu, przydzielanie limitów dyskowych i inne. Zrzuty gromadzone mogą być na komputerach lokalnych bądź na serwerze, a dostęp do nich uzyskuje się z wykorzystaniem konsoli podglądu.

Wersja demonstracyjna pozwala na monitoring 4 komputerów użytkowników przez okres 10 dni.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.