Zrzutek 1.2 pl

Program służy do badania aktywności użytkownika pracującego na komputerze. Rezultatem jego działania są pliki zawierające zrzuty ekranów. Istnieje możliwość określenia zarówno odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi zrzutami jak również godzin w jakich monitoring będzie się odbywał (np. aktywny w godzinach od 7 do 15).

Liczba pobrań: 3233
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MM Studio
Rozmiar: 5.46 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program służy do badania aktywności użytkownika pracującego na komputerze. Rezultatem jego działania są pliki zawierające zrzuty ekranów. Istnieje możliwość określenia zarówno odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi zrzutami jak również godzin w jakich monitoring będzie się odbywał (np. aktywny w godzinach od 7 do 15). Ponadto aplikacja pozwala na wybór formy robienia zrzutów - z zawartości całego pulpitu lub tylko aktywnego okna (uruchomionego programu).

Program wyposażony został w przejrzystą przeglądarkę zapisanych ekranów. Zrzutek działa w sposób dyskretny nie zdradzając użytkownikowi swojej aktywności. Dostęp do funkcji programu jak również zgromadzonych ekranów możliwy jest z konsoli, której wywołanie następuje po naciśnięciu specjalnego klawisza.

Stabilne wersje Zrzutek

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.