ŻelbetCAD 1.0 pl

Nakładka dla programu ArCADia-Intellicad 2008 do wykonywania rysunków wykonawczych w konstrukcjach żelbetowych. Program umozliwia obiektowe wprowadzanie do rysunku pretów zbrojeniowych o dowolnym ksztalcie, z automatycznym dodawaniem haków, wyokrąglaniem załamań oraz automatycznym dodawaniem opisów i wymiarowania prętów „wyrzuconych”.

Liczba pobrań: 782
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Intersoft
Rozmiar: 3.66 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nakładka dla programu ArCADia-Intellicad 2008 do wykonywania rysunków wykonawczych w konstrukcjach żelbetowych. Program umozliwia obiektowe wprowadzanie do rysunku pretów zbrojeniowych o dowolnym ksztalcie, z automatycznym dodawaniem haków, wyokrąglaniem załamań oraz automatycznym dodawaniem opisów i wymiarowania prętów „wyrzuconych”. Program umozliwia podstawowe operacje na pretach zbrojeniowych takie jak: usuwanie, kopiowanie, przesuwanie, dzielenie, wydlużanie, skracanie oraz zmiane średnicy i rodzaju stali. Prety mogą byc wprowadzane do rysunku jako widoki, przekroje oraz rzuty poziome lub pionowe istniejących pretów. Nakladka pozwala na wprowadzanie i edycje wprowadzonych opisów pretów. Program tworzy na bazie narysowanego rysunku dwg, wykaz stali zbrojeniowej w formie rozbudowanej lub uproszczonej.

Stabilne wersje ŻelbetCAD

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.