Zarządzanie Szkoleniami PL+ 1.0.1

Zarządzanie Szkoleniami PL+ to program przeznaczony dla firm, w których zachodzi potrzeba szkoleń pracowników. Mamy tu wszelkie narzędzia do ich planowania – od kontroli budżetu i stanu osobowego po obsługę zobowiązań pracowników po zakończonym szkoleniu.

Liczba pobrań: 647
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
SoftwareProjekt
Rozmiar: 7.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zarządzanie Szkoleniami PL+ to program przeznaczony dla firm, w których zachodzi potrzeba szkoleń pracowników. Mamy tu wszelkie narzędzia do ich planowania – od kontroli budżetu i stanu osobowego po obsługę zobowiązań pracowników po zakończonym szkoleniu. Mamy tu automatyczną opcję generowania raportów, co pozwala trzymać rękę na pulsie. Zarządzanie Szkoleniami PL+ to także baza danych przechowująca historię szkoleń pracowników oraz podsumowania przeprowadzonych szkoleń.

Zarządzanie Szkoleniami PL+ nie jest aplikacją darmową, jednak o jej możliwościach można przekonać się dzięki wersji demo. Wykupienie pełnej wersji powoduje wieczystą licencję na użytkowanie programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.