Zakonnik pl

Program ZAKONNIK jest kartotekową bazą danych, przeznaczoną do tworzenia banków informacji na zasadzie fiszek, powiązaną z edytorem MS Word. Aplikacja wspomagająca pracę parafii i nie tylko...

Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
DH Komputery
Rozmiar: 3.24 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program ZAKONNIK jest kartotekową bazą danych, przeznaczoną do tworzenia banków informacji na zasadzie fiszek, powiązaną z edytorem MS Word.

Aplikacja jest uniwersalna z dwóch względów: pozbawiona jest typowych formularzy, dzięki czemu informacje na dowolny temat można wpisywać w formie krótkich notatek tekstowych Każde użyte w tekście słowo może być indeksem, tzn. można je znaleźć w utworzonej bazie danych, co jest wygodne, gdyż nie wymaga stosowania podczas wprowadzania informacji jakichś specjalnych oznaczeń, czy słów kluczowych.

Niezależnie, do wprowadzonych fiszek można "podpinać:; załączniki którymi mogą być:

- Pliki graficzne (obrazki);

- Dowolne pliki utworzone w innych programach;

- Linki stron internetowych;

- Szczególnymi plikami są dokumenty tworzone z pomocą edytora MS Word - program pozwala na automatyzacje pracy z tą aplikacją;

- Załączniki można łatwo otwierać we właściwym programie - tak jak to się dzieje w przypadku poczty elektronicznej (wystarczy kliknąć).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.