YL Mail Verifier

YL Mail Verifier sprawdza poprawność adresu e-mail, na który wysyłamy korespondencję elektroniczną

Liczba pobrań: 498
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
YL Software
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

YL Mail Verifier jest narzędziem przeznaczonym przede wszystkim dla firm, które rozsyłają dużo poczty e-mail, jak na przykład zaproszenia, prezentacje nowych wyrobów dla kontrahentów czy też prowadza e-marketing. Czasem zdarza się, że wyslany e-mail wraca z adnotacją „nie można odnaleźć adresata” lub „email message delivery error”. W takiej sytuacji możemy użyć YL Mail Verifierprogram ten sprawdzi podany przez nas adres e - mail, dzięki czemu dowiemy się, czy jest on nadal w użyciu.

Aplikacja posiada autorski silnik, który pozwala na sprawdzenie wielu adresów e-mail w jednej chwili. O wynikach weryfikacji zostaniemy poinformowani przez raport.

YL Mail Verifier sprawdza poprawność skrzynki pocztowej na trzech poziomach – najpierw weryfikowany jest sam adres, potem domena, a na końcu połączenie SMTP. Dzięki temu wiemy, dlaczego wysłana wiadomość nie doszła do adresata.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.