XP-Tweaking Tools 4.0

Niezwykle funkcjonalny zestaw narzędzi umożliwiający dostosowanie systemu Windows XP do swoich potrzeb. Aplikacja pozwala przede wszystkim na modyfikację kilku wybranych grup ustawień systemu Windows XP, umożliwia zwiększenie wydajności pracy komputera oraz przyspiesza połączenie z Internetem.

Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
JPA-Software
Rozmiar: 2.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niezwykle funkcjonalny zestaw narzędzi umożliwiający dostosowanie systemu Windows XP do swoich potrzeb. Aplikacja pozwala przede wszystkim na modyfikację kilku wybranych grup ustawień systemu Windows XP, dzięki czemu można znacznie ułatwić sobie pracę z komputerem. Dodatkowo, program umożliwia zwiększenie wydajności pracy komputera dzięki zamknięciu niepotrzebnych programów i procesów, co prowadzi do zwolnienia zasobów procesora i pamięci RAM. Na tym możliwości XP-Tweaking Tools się nie kończą, bowiem jego użytkownicy mogą nadzorować wydajność systemu w czasie rzeczywistym oraz mają możliwość zwiększenia wydajności połączenia z Internetem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.