XP Lockdown 1.02

Narzedzie, które kontroluje ile czasu można korzystać z komputera. Po upływie określonego interwału pecet zostanie samoczynnie wyłączony. Takie rozwiązanie może się sprawdzać w przypadku małych dzieci, które najchętniej nie odchodziłyby od monitorów bez względu na konsekwencje dla swojego zdrowia.

Liczba pobrań: 482
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Gary Newell
Rozmiar: 3.75 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzedzie, które kontroluje ile czasu można korzystać z komputera. Po upływie określonego interwału pecet zostanie samoczynnie wyłączony. Takie rozwiązanie może się sprawdzać w przypadku małych dzieci, które najchętniej nie odchodziłyby od monitorów bez względu na konsekwencje dla swojego zdrowia. Program można oczywiście zabezpieczyć hasłem dostępowym oraz ukryć tak, aby nie można go było wyłączyć za pomoca menedżera procesów. Ogólna obsługa jest banalna - wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w panelu (1 godzina, czas bez ograniczeń, wstawić dowolną wartość), lub zdefiniować godziny, w których maluch może korzystać z komputera, np. od 12:00 do 12:45.

Wersja 10-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.