XoloX Ultra 2.0

Szybkie, łatwe i bezpieczne współdzielenie plików w sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju plików: zdjęć, plików muzycznych i wideo, aplikacji, dokumentów i innych. Jedną z zalet programu jest niezwykle intuicyjny interfejs i prosta konfiguracja. W najnowszej wersji wprowadzono możliwość pobeirania plików od użytkowników Morpheus, Gnutella, Kazaa, eDonkey, iMesh, Overnet, Grokster, Limewire, G2 i innych.

Liczba pobrań: 582
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
XoloX
Rozmiar: 81 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Szybkie, łatwe i bezpieczne współdzielenie plików w sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju plików: zdjęć, plików muzycznych i wideo, aplikacji, dokumentów i innych. Jedną z zalet programu jest niezwykle intuicyjny interfejs i niezwykle prosta konfiguracja.

Program instalacyjny pobiera dodatkowe komponenty z Internetu (4,3 MB)

W nowej wersji usunięto wszelkie oprogramowanie spyware, umożliwiono przeszukiwanie i pobieranie plików od użytkowników sieci Morpheus, Gnutella, Kazaa, eDonkey, iMesh, Overnet, Grokster, Limewire, G2 i innych. Dodano również wbudowaną obsługę publicznych serwerów proxy w celu zapewnienia większej anonimowości. Od nanowszej wersji program posiada wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych.

Stabilne wersje XoloX Ultra

Windows:

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.