XLCopy 1.3 pl

Program umożliwia kopiowanie plików dużych rozmiarów (powyżej 4GB) z możliwością wznawiania od przerwanego miejsca. Aplikacja głównie przeznaczona jest dla użytkowników sieci LAN, ale nie tylko.

Liczba pobrań: 1146
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Jarosław Filipowicz
Rozmiar: 473 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program umożliwia kopiowanie plików dużych rozmiarów (powyżej 4GB) z możliwością wznawiania od przerwanego miejsca. Aplikacja głównie przeznaczona jest dla użytkowników sieci LAN, ale nie tylko. Pewnie nie raz byłeś w sytuacji gdy osoba w sieci lokalnej od której kopiowałeś film lub inny duży plik nagle wyłączyła komputer i musiałeś zaczynać kopiowanie od początku. Teraz już nie musisz. Wystarczy że wybierzesz ponownie plik do kopiowania oraz wskażesz katalog w którym znajduje się przerwany plik a program XLCopy dokończy proces kopiowania od przerwanego miejsca. Dodatkowo, dzięki właściwie dobranej wielkości pamięci podręcznej, kopiuje pliki z dysku na dysk nawet do kilku razy szybciej od zwykłego kopiowania za pomocą Eksploratora systemu Windows.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet początkujący nie będą mieli z nim problemów. Wystarczy że na wybranej ikonce klikniesz prawym przyciskiem myszy i z menu wybierzesz nazwę XLCopy. Po tym, program zażąda od ciebie wskazania katalogu do którego będzie kopiowany wskazany plik i rozpocznie proces kopiowania pliku.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.