Xdrive Desktop 1.5.3

Jeśli chciałbyś tymczasowo przechować swoje ważne dokumenty na dysku sieciowym, to możesz skorzystać z bezpłatnej aplikacji, która połączy Twój komputer z dyskiem internetowym.

Liczba pobrań: 593
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xdrive
Rozmiar: 11.33 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeśli chciałbyś tymczasowo przechować swoje ważne dokumenty na dysku sieciowym, to możesz skorzystać z bezpłatnej aplikacji, która połączy Twój komputer z dyskiem internetowym. Narzędzie tworzy internetowy dysk twardy, na którym można przechowywać dokumenty, muzykę, filmy lub dowolne typy plików. Niestety, aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto w AOL. Jest to największa bariera dla użytkownika, ponieważ serwis gromadzi dość szczegółowe dane na temat użytkownika (m.in. numer telefonu).

Aby nawiązać połączenie wystarczy kliknąć w przycisk Connect. Nasz wirtualny dysk będzie dostępny w Moim Komputerze jako zmapowany dysk sieciowy. Użytkownik może samodzielnie przypisać mu literę

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.