Xara Webstyle 4

Znakomity program do szybkiego projektowania grafiki na potrzeby stron internetowych. Aplikacja może być wykorzystywana przez początkujących jak i zaawansowanych webdesignerów.

Liczba pobrań: 747
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Xara
Rozmiar: 14.23 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znakomity program do szybkiego projektowania grafiki na potrzeby stron internetowych. Aplikacja może być wykorzystywana przez początkujących jak i zaawansowanych webdesignerów. Xara Webstyle doskonale sprawdza się przy projektowaniu pasków nawigacyjnych, przycisków, banerów i trójwymiarowych napisów. Pomocą w projektowaniu jest także zestaw szablonów, które znacznie przyspieszają pracę projektanta. W najnowszej wersji dołożono automatyczne tworzenie internetowych galerii zdjęć wraz z modułem do edycji zdjęć. Program intergruje się także z aplikacjami: Microsoft FrontPage 2003 i Macromedia Dreamweaver MX 2004. Projektowane paski nawigacyjne obsługiwane są także przez przeglądarki: Opera 7(PC), Mozilla(Apple Mac) i Safari(Apple Mac).

Stabilne wersje Xara Webstyle

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.