wwwDigger 1.1.4.031

Wizualnie - wwwDigger to małe okienko na ekranie monitora, z obrazkiem przedstawiającym kulę ziemską. Przeciągnięcie kursorem odnośnika ze strony internetowej i upuszczenie go na okienko programu wwwDigger powoduje rozpoczęcie jego pracy.

Liczba pobrań: 775
Cena/licencja:
Producent/dystrybutor
The Polished Group
Rozmiar: 2.25 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wizualnie - wwwDigger to małe okienko na ekranie monitora, z obrazkiem przedstawiającym kulę ziemską. Przeciągnięcie kursorem odnośnika ze strony internetowej i upuszczenie go na okienko programu wwwDigger powoduje rozpoczęcie jego pracy. Polega ona na pobraniu strony internetowej, wskazanej przez odnośnik i umieszczeniu jej w katalogu tymczasowych plików internetowych (ang. cache). Proces pobierania strony nie wpływa na prace innych programów. Jego zakończenie jest sygnalizowane przez pojawienie się gwiazdki obok rysunku kuli ziemskiej. Strony, które zostały pobrane przez program wwwDigger można szybko wyświetlić w oknie przeglądarki za pomocą menu programu wwwDigger.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.