Włoski - Mówisz i rozumiesz pl

Program przygotowany z myślą o osobach początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego.

Liczba pobrań: 1469
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Edgard
Rozmiar: 35.46 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowa, rozbudowana wersja programu Włoski w pigułce. Został przygotowany z myślą o osobach początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego. Program uczy 1000 najważniejszych słów i wyrażeń (dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego), krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Zawiera specjalnie opracowane lekcje wstępne uczące podstaw języka włoskiego (alfabet, zwroty grzecznościowe, liczby, kolory).

Mówisz i rozumiesz to również ogromna ilość ćwiczeń (aż 650 w 30 różnych typach) oraz graficzny analizator wymowy, który pomaga w doskonaleniu mówienia i kształceniu rozumienia ze słuchu. Program uczy na poziomie A1 i A2 według klasyfikacji Rady Europy. Dodatkowo w programie zawarty jest słownik.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.