Wink 1.0

Przydatny kreator tutoriali i prezentacji multimedialnych. Dzięki tej aplikacji użytkownik może wykonać kilka zrzutów ekranu wybranego programu, następnie ułożyć je w odpowiedniej kolejności i dodać własne opisy. Dodatkowo Wink pozwala zarejestrować wszelkie czynności wykonywane na pulpicie i umożliwia stworzenie z tak zebranego materiału prezentacji w technologii Flash.

Liczba pobrań: 543
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Satish Kumar. S
Rozmiar: 1.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przydatny kreator tutoriali i prezentacji multimedialnych, dedykowany dla wyjaśniania zasad działania oprogramowania. Dzięki tej aplikacji użytkownik może wykonać kilka zrzutów ekranu wybranego programu, następnie ułożyć je w odpowiedniej kolejności, dodać własne opisy, komentarze, elementy graficzne i stworzyć z całości prezentację "krok po kroku". Dodatkowo Wink pozwala zarejestrować wszelkie czynności wykonywane na pulpicie i umożliwia stworzenie z tak zebranego materiału prezentacji w technologii Flash (zapisywanej w pliku SWF). Jeżeli osoba tworząca prezentację chce pochwycić daną klatkę "filmu" po prostu wciska wybrany klawisz. Aplikacja pozwala również na dodanie do prezentacji klawiszy nawigacyjnych, dzięki którym osoba oglądająca prezentację może sama poruszać się po kolejnych krokach. Program posiada interfejs w języku angielskim.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.