WinGuard Pro 2004 Free 5.6.66

Kolejne wydanie rozbudowanej aplikacji służącej do blokowania dostępu do wybranych elementów systemu Windows - będą one osiągalne dopiero po podaniu hasła.

Liczba pobrań: 515
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
WG-SOFT
Rozmiar: 769 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Z wykorzystaniem programu można zablokować dostęp do wybranych elementów systemu Windows - będą one osiągalne dopiero po podaniu hasła. Aplikacja oferuje spore możliwości i znakomicie radzi sobie w systemach obsługujących wielu użytkowników. Ochroną możemy objąć dostęp do Panelu sterowania, Eksploratora Windows, Microsoft Outlook, Edytora Rejestru, Kosza oraz wybranych funkcji, jak np. połączenie internetowe, możliwość instalowania/usuwania.uruchamiania programów lub menu zamykania systemu. Zablokowane mogą zostać również wybrane skróty klawiaturowe. Co więcej, z pomocą WinGuard Pro da się również zabezpieczyć i zaszyfrować pliki, których nie będzie można skasować lub odczytać bez znajomości hasła dostępu.

W najnowszej wersji uaktualniono obsługę wielu użytkowników (można wybrać dla jakiej grupy użytkowników dane ustawienia będą funkcjonowały), w zakładce z użytkownikami dodano opcję eksportu i importu ustawień, zintegrowano program Locked Web Pages 2004.

Stabilne wersje WinGuard Pro 2004 Free

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.