WinFax Pro 10.0

Popularne rozwiązanie do wysyłania, odbierania i zarządzania faksami odpowiednie dla małych firm oraz użytkowników pracujących w domu.

Liczba pobrań: 951
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Symantec
Rozmiar: 36.15 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Popularne rozwiązanie do wysyłania, odbierania i zarządzania faksami odpowiednie dla małych firm oraz użytkowników pracujących w domu. Łączy w sobie wszystkie funkcje związane z obsługą faksów, pomaga zarządzać faksami oraz umożliwia grupie pracowników wspólne korzystanie z faksu. Dzięki integracji oprogramowania WinFax PRO z klientami poczty elektronicznej, np. Outlook Express, faksy można wysyłać w postaci załączników wiadomości e-mail. Adresowanie faksów może odbywać się z wykorzystaniem książki adresowej programu pocztowego. Do wysłania faksu, wystarczy przeciągnąć dokument na ikonę programu WinFax znajdującą się na pulpicie. Odbierane i wysyłane wiadomości faksowe można przechowywać w dowolnie wybranych folderach. Istotną zaletą programu jest wysoka jakość wysyłanych i odbieranych faksów. Oprócz tekstu, faks może zawierać obrazy, których wygląd po przesłaniu będzie niewiele odbiegał od oryginału.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.