Windows Worms Doors Cleaner 1.3

Niewielki programik przeznaczony dla Windows, umożliwiający zamknięcie usług i portów najczęściej wykorzystywanych przez sieciowe robaki i trojany do zaatakowania lokalnego komputera. WWDC w każdej chwili pozwala przywrócić wprowadzone zmiany, zawiera także odniesienia do odpowiednich biuletynów informacyjnych firmy Microsoft z opisem zagrożeń związanych z wykorzystywaniem danych portów i usług.

Liczba pobrań: 3127
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
gkweb
Rozmiar: 56 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niewielki programik przeznaczony dla Windows, umożliwiający zamknięcie usług i portów najczęściej wykorzystywanych przez sieciowe robaki i trojany do zaatakowania lokalnego komputera. WWDC w każdej chwili pozwala przywrócić wprowadzone zmiany, zawiera także odniesienia do odpowiednich biuletynów informacyjnych firmy Microsoft zawierających opis niebezpieczeństwa związanego z wykorzystywaniem danych portów i usług. Dzięki tej aplikacji można szybko zamknąć następujące porty i usługi:

- DCOM RPC (nasłuch na porcie 135)

- RPC Locator (port 445)

- NetBIOS (porty 137/138/139)

- UPNP (port 5000)

- Usługa komunikatora (wykorzystuje porty RPC/NetBIOS)

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.