Windows Time Synchronizer 1.1

Synchronizator czasu w sieci lokalnej lub w Internecie. Program łatwo się daje konfigurować dzięki interfejsowi graficznemu. Obsługuje najpopularniejsze protokoły czasowe. Aplikacja kliencka jest bezpłatnta, natomiast program serwera synchronizacji jest dostępny w wersji shareware na stronie producenta.

Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Stefan Sigmund
Rozmiar: 2.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Synchronizator czasu w sieci lokalnej. Pobiera informacje na temat godziny z serwera w sieci lokalnej lub Internecie. Posiada funkcję automatycznej synchronizacji ze wcześniej zdefiniowanego źródła. Nie potrzebny jest dostęp do Internetu, jeśli chcemy ograniczyć się tylko do sieci lokalnej. Program łatwo się daje konfigurować dzięki interfejsowi graficznemu. W zależności od potrzeb można użyć jednego z protokołów "czasowych": SNTP, DAYTIME, NIST. Protokoły są w 100% zgodne z definicjami RFC2030, RFC868 i RFC86.

Program klienta jest bezpłatnty, natomiast aplikacja serwera synchronizacji jest dostępna w wersji shareware na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.