Windows Password Killer Enterprise 6.0.1.1

Windows Password Killer Enterprise jest profesjonalnym narzędziem, służącym do resetowania haseł, a także zmieniania ich lub też usuwania.

Liczba pobrań: 370
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
PassKiller Software, Inc.
Rozmiar: 40.66 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows Password Killer Enterprise jest profesjonalnym narzędziem, służącym do resetowania haseł, a także zmieniania ich lub też usuwania. Jest to rzecz przydatna w każdym miejscu, gdzie dostęp do istotnych danych zabezpieczany jest poprzez hasła – jak na przykład serwer, pulpit zdalny, konto pocztowe, itp. Windows Password Killer Enterprise pozwala na łatwą i szybką zmianę hasła do danego konta, pozwala także tworzyć nowe konta administracyjne.

Aplikacji tej możemy również użyć do stworzenia płyty ratunkowej. Jeśli mamy np. zabezpieczony hasłem komputer, wkładamy płytę CD lub DVDi z programem do napędu, resetujemy system i już możemy za pomocą aplikacji stworzyć nowe hasło, dzięki któremu dostaniemy się do systemu. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi używanymi jak dotąd systemami Windows.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.