WinAudit 2.26

Program diagnostyczny dostarczający kompleksowych informacji na temat sprzętu, zainstalowanego oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych. Na tle innych tego typu narzędzi WinAudit wyróżnia się bardzo dużą szczegółowością prezentowanych danych, przy zachowaniu intuicyjnego interfejsu.

Liczba pobrań: 4019
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Parmavex Services
Rozmiar: 846 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program diagnostyczny dostarczający kompleksowych informacji na temat sprzętu, zainstalowanego oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych. Na tle innych tego typu narzędzi WinAudit wyróżnia się bardzo dużą szczegółowością prezentowanych danych, przy zachowaniu intuicyjnego interfejsu. Dzięki temu nadaje się on do wielu zastosowań, nawet profesjonalnych, bo informuje np. o otwartych portach, uaktualnieniach systemowych czy wykorzystaniu przez poszczególnych użytkowników komputera oprogramowania.

Warto na koniec wspomnieć o raportach na temat systemu, które są zebrane w jednym miejscu i administrator nie musi przeglądać ręcznie logów. Zaletą programu jest brak konieczności instalowania na dysku - aplikacja może zostać uruchomiona z dyskietki, pamięci USB lub płyty CD-R. Wszystkie informacje można eksportować jako raporty do zewnętrznych dokumentow w formacie CSV, HTML, PDF, TXT, XML, wysłać je za pomocą poczty elektronicznej.

Stabilne wersje WinAudit

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.