WebZIP 7.0.2.1028 pl

Przykład udanego programu do zapisywania kompletnych stron WWW na twardym dysku. Dzięki systemowi kreatorów nawet początkujący użytkownik będzie w stanie zrobić użytek z podstawowych funkcji programu.

Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Spider Soft
Rozmiar: 1.41 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przykład udanego programu do zapisywania kompletnych stron WWW na twardym dysku. Dzięki systemowi kreatorów nawet początkujący użytkownik będzie w stanie zrobić użytek z podstawowych funkcji programu. Maksymalna liczba połączeń z daną witryną wynosi 16. Do dyspozycji mamy system filtrów do określonych typów plików. Wybieramy także stopień zagłębienia, czyli poziom, do którego WebZIP będzie pobierał dane na dysk lokalny. Mocną stroną aplikacji jest sekcja statystyk z wykresem prezentującym takie informacje, jak prędkość pobierania, liczba zapisanych plików i przetworzonych dokumentów oczekujących na zapis. Pomyślano również o kalendarzu ułatwiającym zaplanowanie i automatyzację niektórych operacji.

Można pobrać polską wersję językową interfejsu. Kliknij tutaj.

Stabilne wersje WebZIP

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.