WEBsweeper 4.1

Identyfikuje i usuwa wirusy z sesji HTTP oraz FTP. Usuwa wirusy z przesyłek, blokuje niedozwolone adresy URL, a może również blokować applety Javy, komponenty ActiveX oraz ukryte formularze.

Liczba pobrań: 483
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
CC
Rozmiar: 51.17 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Identyfikuje i usuwa wirusy z sesji HTTP oraz FTP. Usuwa wirusy z przesyłek, blokuje niedozwolone adresy URL (może współpracować z oprogramowaniem firm trzecich, blokującym adresy URL), a może również blokować applety Javy, komponenty ActiveX oraz ukryte formularze. Potrafi również usuwać niezaakceptowane przez użytkownika typy danych, np.: audio, wideo, cookies, itd. Współpracuje z popularnymi skanerami antywirusowymi (m.in. Norton AntiVirus, McAfee VirusScan, Sophos Anti-Virus, F-Prot). WEBSweeper posiada mechanizm "browser comforting" polegający na utrzymywaniu sesji z przeglądarką internetową oraz informowaniu o procesie skanowania, co jest istotne w przypadku analizy bardzo obszernych stron WWW.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.