Webroot Desktop Firewall 5.8

Program zabezpiecza komputer przed włamaniami z Internetu i sieci lokalnej i jednocześnie zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą przestępstw elektronicznych. W przeciwieństwie do rozwiązań domyślnie dołączanych do systemu Windows, Webroot Desktop Firewall posiada znacznie większą funkcjonalność i jest bardziej elastyczny.

Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Webroot Software
Rozmiar: 3.48 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program zabezpiecza komputer przed włamaniami z Internetu i sieci lokalnej i jednocześnie zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą przestępstw elektronicznych. W przeciwieństwie do rozwiązań domyślnie dołączanych do systemu Windows, Webroot Desktop Firewall posiada znacznie większą funkcjonalność i jest bardziej elastyczny. Program został przygotowany zarówno dla osób niezbyt radzących sobie z komputerami, jak i użytkowników zaawansowanych. Zapora monitoruje ruch internetowy, zamyka porty i przechodzi w stan niewidoczny dla potencjalnych przestępców a także zapobiega przedostawaniu się trojanów i zdalnemu uruchamianiu złośliwego kodu na komputerze.

Program wymaga rejestracji i jest bezpłatny.

Stabilne wersje Webroot Desktop Firewall

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.