Web Total Tv & Radio Tuner 4.11

Najnowsza wersja wirtualnego tunera stacji telewizyjnych i radiowych nadających swój program w Internecie. Do dyspozycji użytkownika oddaje ponad 900 kanałów radiowych i ponad 300 telewizyjnych z całego świata.

Liczba pobrań: 758
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Masoha
Rozmiar: 3.31 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wirtualny tuner stacji telewizyjnych i radiowych nadających swój program w Internecie. Do dyspozycji użytkownika oddaje ponad 900 kanałów radiowych i ponad 300 telewizyjnych z całego Świata. Wystarczy jedno kilknięcie, aby zmienić kanał. Dodatkowo program umożliwia tworzenie listy ulubionych kanałów oraz oglądanie dodatkowych informacji o każdym z nich. Tuner wymaga do swojego działania obecności zarówno odtwarzarki Real Player, jak i Windows Media Player (w przypadku braku tych aplikacji pojawiają się problemy z instalacją). W najnowszej wersji dodano kilka nowych wersji językowych, zmieniono nieco procedurę instalacyjną aplikacji oraz dodano nowe stacje telewizyjne.

Wersja 15-dniowa

Stabilne wersje Web Total Tv & Radio Tuner

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.