Waluty 1.0.0.2

Program informacyjny wyświetlający aktualne kursy walut (w formie tabeli oraz efektownych wykresów). Aplikacja pozwala na łatwą i szybką aktualizację kursów walut (można je automatycznie pobrać z Internetu). Przeliczanie walut jest bardzo proste dzięki wbudowanemu kalkulatorowi walutowemu. Wystarczy wprowadzić wartość pieniężną wyrażoną w dowolnej (zdefiniowanej w programie walucie), aby kalkulator przeliczył ją na pozostałe waluty wg wybranego kursu dnia.

Liczba pobrań: 1471
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
SOKARIS Paweł Łuczak
Rozmiar: 1.55 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program informacyjny wyświetlający aktualne kursy walut (w formie tabeli oraz efektownych wykresów). Program pozwala na łatwą i szybką aktualizację kursów walut - można je pobrać z Internetu (średnie kursy dnia ustalane przez NBP zostaną ściągnięte do bazy programu w zaledwie kilka sekund). Baza programu obsługuje wszystkie kursy średnie złotego w stosunku do walut obcych określone w Zarządzeniu Prezesa NBP z dnia 14 stycznia 2000 r. W sprawie wykazu walut obcych będących walutami wymienialnymi (Monitor Polski z 2000 r. Nr 2, poz.36). Przeliczanie walut jest bardzo proste dzięki wbudowanemu kalkulatorowi walutowemu. Wystarczy wprowadzić wartość pieniężną wyrażoną w dowolnej (zdefiniowanej w programie walucie), aby kalkulator przeliczył ją na pozostałe waluty wg wybranego kursu dnia.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.