Vista Drives 1.0

Jedną z przydatnych funkcji nowego systemu operacyjnego Microsoftu - Visty - jest pasek w oknie Mój Komputer pokazujący ilość wolnego i zajętego miejsca na konkretnym dysku twardym. Jeśli chciałbyś cieszyć się tym dodatkiem wystarczy, że zainstalujesz specjalny program Vista Drives, aby móc na bieżąco śledzić wolną pamięć.

Liczba pobrań: 446
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Camtech 2000
Rozmiar: 1.66 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jedną z przydatnych funkcji nowego systemu operacyjnego Microsoftu - Visty - jest pasek w oknie Mój Komputer pokazujący ilość wolnego i zajętego miejsca na konkretnym dysku twardym. Jeśli chciałbyś cieszyć się tym dodatkiem wystarczy, że zainstalujesz specjalny program Vista Drives, aby móc na bieżąco śledzić wolną pamięć. Ktoś może zapytać po co komu taki gadżet? Pytanie to jest nie na miejscu, bo w końcu w dowolnym systemie z rodziny Windows (nawet w "staruszku 95") możesz mieć kawałek Visty. Innym argumentem jest zmieniający się kolor paska w zależności od zajętego obszaru - przy wykorzystaniu powyżej 80% pojemności kolor przybierze barwę czerwoną alarmując użytkownika o konieczności zrobienia porządków.

Wersja 20-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.