Video Memory Stress Test 0.11b

Funkcjonalny program do testowania pamięci w kartcie graficznej. Jeżeli wyświetlany obraz jest niewłaściwy, komputer zawiesza się przy grach lub często się restartuje i nie masz pomysłu, który komponent zawodzi możesz sprawdzić poprawność działania pamięci na karcie lub kartach graficznych.

Liczba pobrań: 682
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVWorld
Rozmiar: 225 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Funkcjonalny program do testowania pamięci w kartcie graficznej. Jeżeli wyświetlany obraz jest niewłaściwy, komputer zawiesza się przy grach lub często się restartuje i nie masz pomysłu, który komponent zawodzi możesz sprawdzić poprawność działania pamięci na karcie lub kartach graficznych. Narzędzie idelanie sprawdza się po podwyższeniu taktowania układu graficznego, w którym oprócz rdzenia warto podwyższyć częstotliwość pracy pamięci.

Dzięki niemu możesz przeprowadzić test składający się z 264 etapów, który obciąża układ graficzny. Wszystkie błędy są automatycznie zapisywane do pliku zdarzeń (log). Przy mocnych komputerach można uruchomić tryb w pełnej rozdzielczości (np. 1600x1200), jednak aplikacja sama zaproponuje tymczasowe zmniejszenie rozmiaru ekranu. Program prawidłowo wykrywa parcę kart w trybie SLI. Program nie wymaga instalacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.