Vibe Streamer 2.06

Serwer internetowy, który po zainstalowaniu w systemie operacyjnym oraz konfiguracji pozwala na słuchanie muzycznych zasobów w formacie MP3 z poziomu przeglądarki internetowej dowolnego innego komputera zdalnego, po wpisaniu adresu IP oraz numeru portu domowego komputera.

Liczba pobrań: 488
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Version Studio
Rozmiar: 677 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Serwer internetowy, który po zainstalowaniu w systemie operacyjnym oraz konfiguracji pozwala na słuchanie muzycznych zasobów w formacie MP3 z poziomu przeglądarki internetowej dowolnego innego komputera zdalnego, po wpisaniu adresu IP oraz numeru portu domowego komputera. Pojawia się wtedy specjalny odtwarzacz, który pozwala na wygodne słuchanie muzyki. Vibe Streamer jest kompatybilny zarówno z Internet Explorerem, jak i Operą oraz Firefoksem. Dla zwiększenia bezpieczeństwa przewidziano możliwość tworzenia użytkowników oraz przydzielania im uprawnień do poszczególnych zasobów udostępnianych na serwerze.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.