Vacation Viewer 1.0

Narzędzie do tworzenia graficznych map z wakacji. Obsługa programu polega na wybieraniu map dostępnych w wyświetlonym panelu, a następnie przeciąganiu na nie ilustracji.

Liczba pobrań: 564
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Active Stories
Rozmiar: 2.78 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do tworzenia graficznych map z wakacji. Obsługa programu polega na wybieraniu map dostępnych w wyświetlonym panelu, a następnie przeciąganiu na nie ilustracji. Mapy, podobnie jak i fotografie, są plikami graficznymi w formacie JPEG - możesz je sporządzić samodzielnie (warto tu współpracować z innymi osobami). Podwójne kliknięcie na miejscu, w którym zgromadzono fotografie, uruchamia pokaz slajdów. Co ciekawe, można też dołączyć tło muzyczne, np. nagrane odgłosy przyrody. Mapy wybranych miejsc można też nanosić na ogólniejsze mapy krajów.

Całość jest zapisywana we własnym formacie, ale można też utworzyć gotową witrynę WWW – jedynym kłopotem jest tu kodowanie dźwięku za pomocą polecenia BGSOUND, którego nie odczytuje Firefox (Opera i Internet Explorer nie mają problemów).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.