UtilKit Net Tools 25012004

Zestaw 10 profresjonalnych narzędzi służących do kompleksowego analizowania i monitorowania połączenia internetowego. Dzięki niemu można dowiedzieć się nie tylko jak szybkie jest nasze połączenie, ale również jak je wykorzystujemy, jakie zasoby dzielimy i do jakich sieci komputer jest podłączony.

Liczba pobrań: 568
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
UtilKit Inc.
Rozmiar: 2.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zestaw 10 profresjonalnych narzędzi służących do kompleksowego analizowania i monitorowania połączenia internetowego. Dzięki niemu można dowiedzieć się nie tylko jak szybkie jest nasze połączenie, ale również jak je wykorzystujemy, jakie zasoby dzielimy i do jakich sieci komputer jest podłączony. Dodatkowo program zawiera moduły do analizowania stron WWW oraz zarządzania plikami cookie. W skład zestawu wchodzą m.in.: DLUL Meter Pro (informacje o aktualnej zajętości pasma), Advanced Router Monitor (monitorowanie aktywności routera), Downstream Test (testowanie szybkości połączenia z Internetem), SpeedUp (automatyczna lub ręczna optymalizacja połączenia), Share Manager (współdzielenie zasobów), Remote Task Manager (zarządzanie procesami na zdalnym komputerze), Network Browser (przeglądanie zasobów podłączonych do komputera sieci).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.